Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

PU pěna na betonové skruže ( studniční) Tytan 750 ml

PU pěna na betonové skruže ( studniční) Tytan 750 ml

PU pěna trubičková na betonové skruže, studniční.

Více detailů


180Kč s DPH
149Kč bez DPH

Dostupnost: ihned


PU pěna trubičková na betonové skruže je inovační příruční jednosložkový výrobek. Tato jednosložková polyuretanová pěna vytvrzuje vzdušnou vlhkostí, výborná pro spojování a utěsňování betonových skruží kanalizace (není vhodná pro styk s pitnou vodou). Pěna je odolná vůči vodě, běžným půdním kyselinám a půdním bakteriím. Objem dózy 750 ml je dostačující ke spojení 4 betonových skruží o průměru 1 m. Pěna má výborné tepelně izolační vlastnosti i zvukovou izolaci a je odolná vůči plísním. Vysoce kvalitní PU pěna na betonové skruže odpovídá standardům ISO 9001.

 

Obsah: 750 ml

Pěna je trubičková, není třeba pistole na PU pěnu.

 

 Při větším odběru je poštovné počítáno individuálně dle váhy. 

Vzhledem k tomu, že se jedná o nebezpečnou látku, jejíž přeprava podléhá ADR ( Evropská dohoda přepravy nebezpečných věcí),  je tedy možné tohoto zboží  najednou zaslat  maximálně 2 krabice ( 24 ks).
Košík  

(prázdný)

Přihlášení

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky