Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

Čistič PU pěny Tytan 500 ml

Čistič PU pěny Tytan 500 ml

Čistič PU pěny a pistole.

Více detailů


90Kč s DPH
74Kč bez DPH

Dostupnost: ihned


Čistič PU pěn je víceúčelový prostředek k odstraňování nevytvrzených polyuretanových pěn nebo lepidel. Nezbytný doplněk pro čistění ventilů dóz a PU pěnových pistolových aplikátorů. Vhodný také pro odstraňování zbytků nevytvrzených pěn. Čistič je výborný k odmašťování kovových povrchů určených k aplikaci silikonu a polyuretanu. Pohonná látka použitá ve spreji je neškodná k ozonu. Vysoce kvalitní Čistič PU pěn je vyroben v souladu s ISO 9001.

 

Obsah: 500 ml

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o nebezpečnou látku, jejíž přeprava podléhá ADR ( Evropská dohoda přepravy nebezpečných věcí),  je tedy možné najednou zaslat balík o váze pouze do 30 kg.Košík  

(prázdný)

Přihlášení

Akční nabídka

Všechny slevy

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky