Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

PU pěny 0 zboží

PU pěny
Najdete zde polyuretanové pěny pistolové, tak trubičkové. PU pěny celoroční (zimní), PU pěny nízkoexpanzní, PU pěny studniční, ohnivzdorné, polyuretanové pěny protipožární, montážní. Můžete si vybrat PU pěny s obsahem až 870 ml.

Polyuretanové montážní pěny se využívají k vyplňování vyplňování mezer, prasklin a dilatačních spár ve zdivu, pro montáž rámů, zárubní oken a dveří, panelových stěn, k utěsnění průrazů, prostupů a dutin pro rozvody vody, plynu, topení a elektřiny. PU pěna montážní má dobré zvukové a tepelné izolační vlastnosti, vynikající přilnavost na různé stavební materiály (beton, kámen, dřevo, železo, hliník, plasty, sklo aj.).
Nízkoexpanzní PU pěna je jednokomponentní montážní a izolační pěna, speciálně vyvinutá pro montáže s požadavkem nízké roztažnosti, zvýšené pevnosti a rychlejšího vytvrzování.

Studnařská PU montážní pěna je jednokomponentní PU pěna určená ke spojování a těsnění betonových skruží pro studny. Dále je tato PU pěna vhodná k těsnění kanalizačních výpustí (kanalizací) a pro aplikace, které mají zabránit průnikům pitné, užitkové a dešťové vody.

Ohnivzdorná PU montážní pěna je rychletuhnoucí samozhášivá jednosložková pěna, která tvrdne v kontaktu se vzdušnou vlhkostí. Je určena na těsnění, izolování, montování, lepení a vestavování stavebních prvků (dveře, okna, instalace), při výrobě člunů, přívěsů apod. Ohnivzdorná polyuretanová pěna má zvýšenou odolnost proti ohni, B1 (DIN 4102, část 1). Má vynikající zvukové a tepelné izolační vlastnosti.


Košík  

(prázdný)

Přihlášení

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky