Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

Iglú, tvarovka, kopule, odvětraná podlaha 0 zboží

Iglú, tvarovka, kopule, odvětraná podlaha
Iglú, tvarovka, kopule, ztracené bednění slouží k odvětrání podlah, odvlhčení a odlehčení podlah, podlahových konstrukcí. Pomocí těchto prvků vestavěných do podlahy lze účinně odvádět radon i napomáhat odvodu vlhkosti u novostaveb, starších domů i historických objektů. Proto název odvětraná podlaha.
Tvarovka ( kopule, iglú) výrazně snižuje náklady na navážku a její zhutnění při zakládání staveb při současném zvýšení tuhosti základové desky a snížení tlaku stavby na podloží. Tvarovky ( kopule, iglú) umožňují výrazně snížit náklady na zastropení retenčních nádrží a zásobníků vody a optimálně využít prostorové dispozice. Také vestavěním prvků Bio do podlahy kompostáren umožňuje do biomasy přivádět čerstvý vzduch, který je nutnou podmínkou jejích tlení.

Prvky ztraceného bednění ( tvarovky, kopule, iglú) využívají principu vylehčení nosné desky kupolovitými výdutěmi spodní strany. Tímto způsobem lze zachovat tuhost nosné desky při výrazném snížení její hmotnosti a tedy i současném snížení spotřeby betonu, výplňového materiálu ( štěrk apod.) a nákladů s jeho dopravou a hutněním. Základové stěny i desku lze odlít najednou a vyloučit tak možnost trhlin.

Prostor pod kopulemi ( tvarovkami, iglú) pro odvětrané podlahy lze využít nejen na odvětrávání vlhkosti a škodlivých plynů ( radon), ale i na položení rozvodů instalace.

Kopule ( tvarovky, iglú) pro odvětrané podlahy jsou po obvodu opatřeny zámkem, které zajišťují snadné sestavování do polí a zároveň zabraňují zatékání betonu.

Tvarovky ( kopule, iglú) Modulo, Multimodulo pro odvětrané podlahy můžeme dodat ve výškách: 3 cm, 6 cm, 9 cm, 13 cm, 15 cm, 17 cm, 20 cm, 25 cm, 27 cm, 30 cm, 35 cm, 40 cm, 45 cm, 50 cm, 55 cm, 60 cm, 65 cm, 70 cm.
Při objednávce nad 200 ks je doprava po celé ČR zdarma. Při menším odběru se počítá individuálně dle hmotnosti a vzdálenosti k Vám.

U tvarovek pro odvětrané podlahy Guttadrytek Vám můžeme nabídnout výšky: 5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm, 30 cm, 35 cm, 40 cm, 45 cm, 50 cm, 55 cm, 60 cm.
Doprava tvarovek Guttadrytek je po celé ČR při objednávce nad 8.000,- Kč ZDARMA, u ostatních objednávek se cena za dopravu počítá individuálně dle hmotnosti a vzdálenosti k Vám ( o ceně dopravy Vás budeme informovat co nejdříve a v případě nesouhlasu se objednávka zruší). Přijímáme objednávky pouze s platbou předem, neboť zboží rozváží přímo výrobce a nevybírá dobírky.

VZHLEDEM K ROZMĚRŮM PŘIJÍMÁME POUZE OBJEDNÁVKY S PLATBOU PŘEDEM A TVAROVKY PAK ODCHÁZÍ PŘÍMO OD VÝROBCE K VÁM.


Košík  

(prázdný)

Přihlášení

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky