Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

Guttadrytek, tvarovka pro odvětrané podlahy 15 zboží

Guttadrytek, tvarovka pro odvětrané podlahy
Systém prvků ztraceného bednění na odvětrávání podlah, odlehčení a zvýšení pevnosti základů staveb.
Díky tvarovkám vznikne pod podlahami prostor. Zde díky dobře zhotovenému systému odvětrání vznikne průvan a vlhkost a radon je neustále odvětrávám mimo dům. Díky odvětraným podlahám máte zajištěnou suchou podlahu a odvod vlhkosti z podloží.
Prostor pod kopulemi ( tvarovkami, iglú) pro odvětrané podlahy lze využít nejen na odvětrávání vlhkosti a škodlivých plynů ( radon), ale i na položení rozvodů instalace.
Na tvarovky doporučujeme armovací výztuž Vertex, která je vhodnější než klasická kari síť. Betonový nebo cementový potěr tak méně praská, je lehká, nezatěžuje konstrukci a dobře se s ní manipuluje.

VZHLEDEM K ROZMĚRŮM PŘIJÍMÁME POUZE OBJEDNÁVKY S PLATBOU PŘEDEM A TVAROVKY PAK ODCHÁZÍ PŘÍMO OD VÝROBCE K VÁM.
Doprava je po celé ČR při objednávce nad 8.000,- Kč - 170,- Kč, u ostatních objednávek se cena za dopravu počítá individuálně dle hmotnosti a vzdálenosti k Vám ( o ceně dopravy Vás budeme informovat co nejdříve a v případě nesouhlasu se objednávka zruší). Přijímáme objednávky pouze s platbou předem, neboť zboží rozváží přímo výrobce a nevybírá dobírky.
Košík  

(prázdný)

Přihlášení

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky