Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

Sanační omítky Satsys 0 zboží

Sanační omítky Satsys
Sanační omítky, tepelně izolační omítky, štukové omítky.
Sanační omítka ThermoSan je vhodná pro použití ve vnějším i vnitřním prostředí. Poskytuje ochranu před všemi atmosférickými vlivy. Díky svým vodoodpudivým a difúzním vlastnostem pomáhá ThermoSan rychle odstranit vlhkost, čímž zamezuje vzniku plísní na povrchu stěn i uvnitř stavební konstrukce. Použití sanační omítky ThermoSan zajišťuje současně sanaci a izolaci v jednom. Díky svým kapilárně aktivním vlastnostem vytváří zdravé a příjemné klima pro bydlení.
Tepelně izolační omítka ThermoUm je velmi vhodná pro fasádní omítání cihlových, betonových, železobetonových, porobetonových, skleněných, dřevěných a kovových podkladů. ThermoUm se hodí k omítání pemzových i sádrokartonových podkladů, které mají jednoduchý i složitý tvar. Díky své objemové hmotnosti dovede velmi dobře eliminovat objemové změny podkladových materiálů, a proto je vhodný jako finální povrchová úprava pro tepelně izolační zdivo jako např. Ytong.
Tepelně izolační omítky řady thermoum® Xtra jsou velmi vhodné pro omítání cihelných, pórobetonových, betonových a dalších druhů podkladů, včetně smíšeného zdiva a podkladů, které mají složitý tvar. Díky své nízké objemové hmotnosti a nízkému modulu pružnosti dovede omítka eliminovat objemové změny podkladu, a tak nevznikají v omítce trhliny. Zrnitost této omítky je do 2 mm.
ThermoIn díky svým kapilárně aktivním vlastnostem vytváří zdravé a příjemné klima pro bydlení. Používá se pro fasádní a vnitřní omítání, jako povrchová uprava materiálu ThermoUm a ThermoSan. Použití jemné štukové omítky ThermoIn zajišťuje nezanedbatelnou úsporu tepla. Díky svým kapilárně aktivním vlastnostem vytváří zdravé a příjemné klima pro bydlení.

Výrobcem omítek je:
Satsys Technology a.s.
Areál VGP Park hala C
Dolní Novosadská 336/90
779 00 Olomouc - Nové Sady

Přijímáme pouze objednávky s platbou předem a zboží po úhradě odesílá přímo výrobce. Proto je cena za dopravu počítána individuálně a zaslána předem ke schválení. Neplatí tedy cena, kterou přičte automat při odeslání potvrzení objednávky.

Kategorie neobsahuje žádné produkty.Košík  

(prázdný)

Přihlášení

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky