Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

Silikony 14 zboží

Silikony
Najdete zde silikony sanitární, silikony neutrální, silikony univerzální, silikony na zasklívání oken, silikon na akvária, silikon na akrylové vany a PVC, stavební silikon, silikon pro klempířské práce.

Sanitární silikon je jednosložkový elastický silikonový tmel acetátového typu vulkanizující vzdušnou vlhkostí s účinným protiplísňovým přídavkem. Sanitární silikon je vhodný k lepení, tmelení a spárování neporézních materiálů, zejména na sanitární, kuchyňské a jiné těsnící aplikace s požadavkem odolnosti proti plísním (tmelení obkladů a spár sprchových koutů, van, umyvadel, pisoárů, chladících pultů, bazénů, vlhkých provozů a zdravotnických zařízení). Tmel odolává UV záření. apod.

Universální silikon je jednosložkový silikonový tmel acetátového typu vulkanizující vzdušnou vlhkostí. Je vhodný k lepení, tmelení a spárování ve vnitřním i venkovním prostředí, má vynikající přilnavost k většině neporézních materiálů (sklenářské práce, zasklívání, utěsňování spár mezi zdí a rámy oken a dveří, výroba oken a dveří, spárování dlaždic a obkladů, utěsňování průduchů). Nepoužívejte univerzální silikon na porézní materiály. Univerzální silikonový tmel odolává UV záření.

Neutrální silikon je jednosložkový silikonový tmel neutrálního typu vulkanizující vzdušnou vlhkostí s účinným protiplísňovým přídavkem pro stavebnictví. Neutrální silikon je vhodný k lepení, tmelení a spárování ve vnitřním i venkovním prostředí. Má vynikající přilnavost k porézním i neporézním materiálům (sklenářské práce v kombinaci s hliníkem, pozinkem, mědí a PVC, utěsňování spár mezi zdí a rámy oken a dveří, na dilatační spáry, polykarbonátové konstrukce, plasty, kovy, koupelny, WC a jiné aplikace ve stavebnictví). Neutrální silikonový tmel odolává UV záření.
Košík  

(prázdný)

Přihlášení

Akční nabídka

Všechny slevy

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky