Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

Montážní pěny 0 zboží

Montážní pěny
Naleznete zde montážní pěny od různých dodavatelů a na různé použití. Montážní pěny pistolové, trubičkové, lepící pěny apod. Také zimní montážní pěny, které lze aplikovat při teplotách pod bodem mrazu.
Montážní pěny celoroční (zimní), montážní pěny nízkoexpanzní, montážní pěny studniční, ohnivzdorné ( montážní pěny protipožární). Můžete si vybrat montážní pěny s obsahem až 870 ml.

Polyuretanové montážní pěny se využívají k vyplňování vyplňování mezer, prasklin a dilatačních spár ve zdivu, pro montáž rámů, zárubní oken a dveří, panelových stěn, k utěsnění průrazů, prostupů a dutin pro rozvody vody, plynu, topení a elektřiny. PU pěna montážní má dobré zvukové a tepelné izolační vlastnosti, vynikající přilnavost na různé stavební materiály (beton, kámen, dřevo, železo, hliník, plasty, sklo aj.).
Nízkoexpanzní PU pěna je jednokomponentní montážní a izolační pěna, speciálně vyvinutá pro montáže s požadavkem nízké roztažnosti, zvýšené pevnosti a rychlejšího vytvrzování.

Studnařská PU montážní pěna je jednokomponentní PU pěna určená ke spojování a těsnění betonových skruží pro studny. Dále je tato PU pěna vhodná k těsnění kanalizačních výpustí (kanalizací) a pro aplikace, které mají zabránit průnikům pitné, užitkové a dešťové vody.

Ohnivzdorná PU montážní pěna je rychletuhnoucí samozhášivá jednosložková pěna, která tvrdne v kontaktu se vzdušnou vlhkostí. Je určena na těsnění, izolování, montování, lepení a vestavování stavebních prvků (dveře, okna, instalace), při výrobě člunů, přívěsů apod. Ohnivzdorná polyuretanová pěna má zvýšenou odolnost proti ohni, B1 (DIN 4102, část 1). Má vynikající zvukové a tepelné izolační vlastnosti.


Košík  

(prázdný)

Přihlášení

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky