Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

PU pěna pistolová Tytan O2 65 nízkoexpanzní 870 ml

PU pěna pistolová Tytan O2 65 nízkoexpanzní 870 ml

Nejlevnější montážní nízkoexpanzní pěna, větší obsah.

Toto nádoba 870ml vypění 65l PU pěny !!!!

Klasické nádoby 750ml vypění 45l PU pěny.

Více detailů


119Kč s DPH
98Kč bez DPH

Dostupnost: ihned


Tytan Professional O2 65 pistolová PU nízkoexpanzní montážní pěna je nová generace jednosložkových PU pěn. Díky moderní technologii a speciální bariéře se během aplikace montážní pěny neuvolňují škodlivé výpary MDI. Časté vystavování výparům MDI může způsobit dráždění dýchacího ústrojí, kůže, stejně tak alergie a průduškový astmat. Profesionální montážníci oken a dveří jsou tak mimořádně vystaveni škodlivým účinkům výparů MDI starých generací pěn. MDI se může usazovat v plicích, takže je oficiálně klasifikováno jako ´nebezpečný´ z pohledu zdravotních asociací. Absence MDI výparů je prokázána certifikací nejlepšího testovacího institutu se znalostmi a měřidly pro zjištění isokyanátů (MDI je isokyanát) – certifikační report č. P7 05327B Provning Forsking Institute Švédsko. Výsledky testu jsou pod úrovní 1% nejpřísnějších švédských norem (<0,03 mg/m3). Naměřená hodnota není fyzikálně zjistitelný, tzn. 0% výparů MDI.

Nová generace Tytan O2 PU  montážních pěn si udržuje všechny stávající charakteristické vlastnosti PU pěn Tytan. 

Montážní pěna je osazena novým, speciálním ventilem. Nový ventil významně snižuje riziko zablokování a zvyšuje nepropustnost plynům. Díky tomu má výrobek delší dobu zpracování a skladování.

Tytan Professional O2 65 pistolová PU pěna je jednosložková montážní nízkoexpanzní pěna určená k přímému použití. Montážní pěna vytvrzuje vzdušnou vlhkostí a je vhodná k většině stavebních aplikací: montáže, utěsňování, vyplňování a izolování. Montážní pěna nestéká z vertikálních podkladů. Díky nejmodernější technologii, chemickému složení a zvýšenému prvotnímu nabytí nabízí tato montážní pěna o 40% větší vydatnost než ostatní 750 ml PU pěny. Výrobek přináší zvýšenou stabilitu – snížení defektů a vyšší přizpůsobivost měnícím se teplotám.  Po vytvrzení poskytuje výrobek vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Odolává plísním, extrémním teplotám (od -60ºC do +100ºC) i vlhkosti. Aplikace montážní pěny pistolí přináší preciznost, rychlost a zvýšenou efektivitu. Vytvrzenou montážní pěnu lze upravovat řezáním, brousit, natírat či omítat. Vysoce kvalitní Tytan Professional O2 65 pistolová PU pěna je vyráběna v souladu se standardy ISO 9001:2000.

Obsah: 870 ml

Balení obsahuje 12 ks. 

Váha 1 ks je cca 1,2 kg.

 

Lze objednávat od 1 ks.

 

 Při objednávce výrobků Tytan Professional nad 5.000,- Kč a platbou předem je doprava zdarma ( zboží odesílá výrobce).

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o nebezpečnou látku, jejíž přeprava podléhá ADR ( Evropská dohoda přepravy nebezpečných věcí),  je tedy možné tohoto zboží  najednou zaslat  maximálně 2 krabice ( 24 ks)- při dopravě PPL.
Košík  

(prázdný)

Přihlášení

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky