Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

PU pěna na betonové skruže (studniční) Tytan 750 ml

PU pěna na betonové skruže (studniční) Tytan 750 ml

PU pěna studniční, na betonové skruže.

Více detailů


189Kč s DPH
156Kč bez DPH

Dostupnost: ihned


PU pěna pistolová na betonové skruže je inovační příruční jednosložkový výrobek. Tato jednosložková polyuretanová pěna vytvrzuje vzdušnou vlhkostí, výborná pro spojování a utěsňování betonových skruží kanalizace (není vhodná pro styk s pitnou vodou). Pěna je odolná vůči vodě, běžným půdním kyselinám a půdním bakteriím. Objem dózy 750 ml je dostačující ke spojení 4 betonových skruží o průměru 1 m. Pěna má výborné tepelně izolační vlastnosti i zvukovou izolaci a je odolná vůči plísním. Vysoce kvalitní PU pěna na betonové skruže odpovídá standardům ISO 9001.

 

Obsah: 750 ml

Pěna je pistolová - aplikace s pistolí na PU pěny

Balení obsahuje 12 ks. 

Váha 1 ks je cca 1 kg.

 

Lze objednávat od 1 ks. Při větším odběru je poštovné počítáno individuálně dle váhy. 

 

U objednávky na výrobky Tytan Professional nad 5,000 Kč a platbou předem je doprava zdarma ( zboží zasílá přímo výrobce).

Vzhledem k tomu, že se jedná o nebezpečnou látku, jejíž přeprava podléhá ADR ( Evropská dohoda přepravy nebezpečných věcí),  je tedy možné tohoto zboží  najednou zaslat  maximálně 2 krabice ( 24 ks)- při dopravě PPL. 

 Košík  

(prázdný)

Přihlášení

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky