Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

PU pěna trubičková Lexy 40 Tytan 530 ml

PU pěna trubičková Lexy 40 Tytan 530 ml

PU pěna trubičková.

Více detailů


110Kč s DPH
91Kč bez DPH

Dostupnost: ihned


Tytan Professional O2 Lexy PU pěna je nová generace jednosložkových PU pěn. Díky moderní technologii a speciální bariéře se během aplikace neuvolňují škodlivé výpary MDI. Časté vystavování výparům MDI může způsobit dráždění dýchacího ústrojí, kůže, stejně tak alergie a průduškový astmat. Profesionální montážníci oken a dveří jsou tak mimořádně vystaveni škodlivým účinkům výparů MDI stávajících pěn. MDI se může usazovat v plicích, takže je oficiálně klasifikováno jako ´nebezpečný´ z pohledu zdravotních asociací. Absence MDI výparů je prokázána certifikací testovacího institutu se znalostmi a měřidly pro zjištění výskytu isokyanátů (MDI je isokyanát) – certifikační report č. P7 05327C Provning Forsking Institute Švédsko. Výsledky testu jsou pod úrovní 1% nejpřísnějších švédských norem (<0,03 mg/m3). Naměřená hodnota: MDI není fyzikálně zjistitelný, tzn. 0% výparů MDI. 
Nová generace Tytan Professional O2 PU pěn si udržuje všechny stávající charakteristické vlastnosti PU pěn Tytan. 

PU pěna je osazena novým, speciálním ventilem. Nový ventil významně snižuje riziko zablokování a zvyšuje nepropustnost plynům. Díky tomu má výrobek delší dobu zpracování a skladování.


Lexy PU pěna je inovační jednosložková pěna, který vytvrzuje vzdušnou vlhkostí, s širokou možností použití ve stavebnictví: montáže, utěsňování, výplně a izolace. Nízkotlaké složení zabraňuje deformaci okenních a dveřních rámů, nízká expanze zaručuje vynikající rozměrovou stabilitu. Díky modernímu chemickému složení nestéká pěna z vertikálních spár a může být aplikována v různých úhlech – multipoziční (teplota dózy>15 ºC). Inovační technologie umožňuje získat až o 35% pěny více z jedné dózy než ostatní, konkurenční pěny. Moderní technologie zajišťuje kratší dobu vytvrzení a mnohem přesnější nanášení, než u standardních pěn. Tytan LEXY PU pěnu lze používat místo zdící malty. Vytvrzená pěna má výborné tepelně a zvukově izolační vlastnosti. Je odolná vůči vysokým teplotám, mrazuvzdorná (-60ºC do +100ºC) a vlhkuvzdorná. Vytvrzená pěna může být řezána, broušena, omítnuta nebo nabarvena. Vysoká kvalita Lexy PU Pěny odpovídá standardům ISO 9001:2000. Pravidelná struktura vytvrzené pěny zajišťuje výbornou přilnavost k většině stavebních materiálů.

 

Obsah: 530 ml

 

 Při větším odběru je poštovné počítáno individuálně dle váhy. Při objednávce této pěny s hodnotou nad 5000,- Kč je doprava ZDARMA.


Vzhledem k tomu, že se jedná o nebezpečnou látku, jejíž přeprava podléhá ADR ( Evropská dohoda přepravy nebezpečných věcí),  je tedy možné tohoto zboží  najednou zaslat  maximálně 2 krabice ( 24 ks).Košík  

(prázdný)

Přihlášení

Akční nabídka

Všechny slevy

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky