Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

Již několik let realizujeme přání našich zákazníků, která se týkají hydroizolace zdiva, podlah, sanačních omítek, vnitřního zateplení vápeno-křemíkovými klima deskami a pod.

Provádíme sanaci zdiva metodami podřezávání pilou, lanem, vrážení nerezových plechů, injektážemi beztlakými i tlakovými, realizujeme odvětrané podlahy, takže vlhkost z podloží domů je neustále odvětrávána pryč a podlahy jsou suché. Vnitřně zateplujeme klima deskami ( vápenokřemíkové desky), které umí perfektně fungovat na vysychající zdi, aniž by měnily své vlastnosti a vzhled a díky jejich složení na nich nedokáží žít plísně.

Také dodáváme a aplikujeme skvělé sanační omítky Satsys, které mají zateplovací účinek, jsou 3x lehčí než běžné sanační systémy, spotřeba činí cca 7 kg/m2 při síle 2cm. 

 

Pokud byste chtěli realizovat sanaci Vašeho domu s naší firmou, rádi Vám pomůžeme nejen prodejem vhodného materiálu, ale provedeme i potřebné práce. 

 

www.hofmannsro.cz

 DomůDomůKošík  

(prázdný)

Přihlášení

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky