Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

Weber.therm clima, lepidlo 25 kg

Weber.therm clima, lepidlo 25 kg

Lepicí a stěrkový tmel s nejvyšší prodyšností.

Více detailů


440Kč s DPH
364Kč bez DPH

Dostupnost: ihned


Jednosložková prášková lepicí a stěrková hmota na bázi cementu s maximální prodyšností.

Je určen pro lepení izolačního deskového materiálu EPS-F CLIMA Rda v interiéru i exteriéru. Rovněž v kombinaci s vhodným typem skleněné siťoviny pro vytváření základní vrstvy na tepelně izolačním kompozitním systému pod finální omítku. Vhodný u staveb s vysokou interní vlhkostí např. bazény, apod.


Výhody produktu:

  • nejvyšší prodyšnost
  • jednoduchá zpracovatelnost
  • faktor difuzního odporu hmoty μ je 14

Spotřeba

  • lepení izol desky EPS-F clima: 3,0kg/m2
  • základní vsrtva: 4,0kg/m2

Balení: 25 kg

Cena dopravy záleží na odebraném množství. Kontaktujte nás, rádi Vám cenu spočítáme. Také je možné zboží po uhrazení předem vyzvednout v distribučních centrech Weber (Liberec, Plzeň, České Budějovice, Kozojedy, Praha 10, Hradec Králové, Moravany u Brna, Prostějov,Babice, Ostrava) nebo v jakékoli prodejně Dektrade.

Při platbě předem a požadavku na dopravu vozí zboží přímo Weber a cena za dopravu je příznivější, než když je zboží zasíláno PPL na dobírku.
Při odběru zboží nad 36.000,- Kč je doprava zdarma.

Přijímáme objednávky pouze s platbou předem.Košík  

(prázdný)

Přihlášení

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky