Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

Weber.floor 4095 25 kg

Weber.floor 4095 25 kg

Samonivelační anhydrit 1-10 mm.

Více detailů


551Kč s DPH
456Kč bez DPH

Dostupnost: na dotaz


POUŽITÍ

Ke spolehlivému vyrovnání podkladů v interiéru. Míchá se pouze s čistou vodou. Nanáší se běžně v tloušťkách 1-10 mm. Slouží k vyrovnávání stabilních podkladních podkladních vrstev (betonové desky, cementové potěry, potěry na bázi síranu vápenatého, betonové prefabrikáty), s použitím speciální penetrace weber.favo halt i pro stávající dlažbu. Hmotu weber.floor 4095 nepoužívejte na vlhké podklady nebo podlahy se vzlínající vlhkostí a na drolivé nestabilní podklady a nevyzrálé betony a potěry a mazaniny na bázi síranu vápenatého.

APLIKACE

1. Podlahová hmota weber.floor 4095 se připraví postupným vmícháním 1 pytle (25kg) suché směsi do 6,25l vody. Míchá se pomocí elektrického míchadla s nízkými otáčkami (cca 500 ot./min.) do homogenní směsi bez hrudek po dobu 2 min. Po krátkém odstání (5 min) ještě jednou mírně promíchat. Rozmíchaná směs musí být zpracována do 20 min. běžnými postupy.

2. Rozmíchanou hmotu vylijeme na podklad a rozetřeme stěrkou nebo hladítkem v tloušťce 2-10mm. Nedoporučujeme vrstvit.

3. Nanesená plocha je dle podmínek a tloušťky pochůzdná po 3 hod.

VŠEOBECNÉ POŽADAVKY PRO PODKLAD

Podklad musí být dostatečně pevný, nepohyblivý a bez trhlin. Zbaven prachu, mastnot a nečistot. V závislosti na typu podkladu je nutno volit vhodnou penetraci. Lokální nerovnosti do 50 mm u cementových potěrů je třeba vyspravit předem hmotou weber.bat opravná hmota, aplikovat až po zaschnutí vysprávek - po 3 hod. Hmotuweber.floor 4095 nepoužívejte na vlhké podklady nebo podlahy se vzlínající vlhkostí a na drolivé a nestabilní podklady. Po diagnostice podkladu se podklad zbaví nečistot a aplikuje se penetrační nátěr dle jeho typu. Pro savé povrchy: weber.podklad A ředěný vodou v poměru 1:5 - 1:8. Pro nesavé podklady weber.favo haft, přípodně použítweber.sys epox bezrozpouštědlový, zasypaný křemičitým pískem.

PODMÍNKY PRO ZPRACOVÁNÍ

Teplota ovzduší při nanášení musí být od +5°C do 25°C, teplota podkladu nesmí být nižší než +5°C. Čerstvě nanesené plochy nesmějí být vystaveny přímému působení slunečních paprsků, silnému proudění vzduchu a působení ohřevu. V případě použití na podlahové topení je třeba, aby teplota podkladu neklesla pod +5°C a zároveň nepřesáhla teplotu +15°C.

NÁŘADÍ

Stěrka, spirálové míchadlo, nádoba na míchání, vrtačka, nerezové hladítko, odvzdušňovací váleček.

DOPORUČENÁ DOBA POKLÁDKY KRYTIN

Dlažba: min. po 12 hod. po pochůznosti

PVC: min. po 72 hod. po pochůznosti

Koberec: min. po 24 hod. po pochůznosti

Plovoucí podlahy: min. po 24 hod. po pochůznosti

Parkety: min. po 7 dnech po pochůznosti

Nátěr: min. po 72 hod. po pochůznosti

Korek: min. po 72 hod. po pochůznosti

SPOTŘEBA

1,6 kg/m2/1 mm

výhody produktů

  • jednosložková suchá směs 
  • samonivelační anhydtritová
  • pochůznost po 3 hod. 
  • tloušťky vrstev 1-10mm  
  • pevnost v tlaku 25 MPa
  • vhodný pro podlahová vytápění

Balení 25 kg.

 

POZOR: dovozový výrobek, prosím poptejte dodací lhůty

Cena dopravy záleží na odebraném množství. Kontaktujte nás, rádi Vám cenu spočítáme. Také je možné zboží po uhrazení předem vyzvednout v distribučních centrech Weber (Liberec, Plzeň, České Budějovice, Kozojedy, Praha 10, Hradec Králové, Moravany u Brna, Prostějov,Babice, Ostrava) nebo v jakékoli prodejně Dektrade.

Při platbě předem a požadavku na dopravu vozí zboží přímo Weber a cena za dopravu je příznivější, než když je zboží zasíláno PPL na dobírku.
Při odběru zboží nad 36.000,- Kč je doprava zdarma.

Přijímáme objednávky pouze s platbou předem.Košík  

(prázdný)

Přihlášení

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky