Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

Weber.san vyrovnávací WTA, sanační omítka

Weber.san vyrovnávací WTA, sanační omítka

Sanační vyrovnávací omítka WTA.

Více detailů


123Kč s DPH
102Kč bez DPH

Dostupnost: ihned


  • PŘI PALETOVÉM ODBĚRU MOŽNÁ SLEVA!!!

Weber.san vyrovnávací WTA je součástí sanačního omítkového systému WTA. Základní porézní omítka weber.san vyrovnávací WTA slouží k zachycení solí při vysokém stupni zasolení podkladu a snižuje možnost prostupu uvolněných solí do následné vrstvy sanační omítky na fasádách a vnitřních plochách. Základní porézní omítka weber.san vyrovnávací WTA se rovněž používá k vyrovnání nerovností na vlhkém a zasoleném zdivu.

Spotřeba cca 14 kg/20 mm/m2.

 

Balení: 20 kg, na paletě 48 ks

 

Cena dopravy záleží na odebraném množství. Kontaktujte nás, rádi Vám cenu spočítáme. Také je možné zboží po uhrazení předem vyzvednout v distribučních centrech Weber (Liberec, Plzeň, České Budějovice, Kozojedy, Praha 10, Hradec Králové, Moravany u Brna, Prostějov,Babice, Ostrava) nebo v jakékoli prodejně Dektrade.

Při platbě předem vozí zboží přímo Weber.
Při odběru zboží nad 36.000,- Kč je doprava zdarma.

Přijímáme objednávky pouze s platbou předem.



Košík  

(prázdný)

Přihlášení

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky