Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

Weber.san restauro - sanační vápenná omítka

Weber.san restauro -  sanační vápenná omítka

Sanační vápenná omítka pro historické stavby.

Více detailů


390Kč s DPH
322Kč bez DPH

Dostupnost: ihned


  • Minerální vápenná pórovitá omítka, bez obsahu cementu, pro zhotovení vyrovnávací omítky na zdivo zatížené vlhkostí a solemi, pro vnitřní i vnější použití. Vhodná pro podklady z cihel, kamene i smíšené.

POUŽITÍ

K sanaci starého vlhkého a solemi zatíženého zdiva z běžných stavebních materiálů. Pro aplikace v interiéru i exteriéru. K renovacím historických budov, starých domů, zemědělských usedlostí, církevních staveb, atp.

BAREVNÉ ODSTÍNY

Světle béžová.

SPOTŘEBA

  • 20 kg/m²/při tloušťce vrstvy 20 mm (Tloušťka vrstvy min. 20 mm.)
  • Vydatnost: 1,25 m2/při tl. vrstvy 20 mm
  • Spotřeba vody: cca 6,8 – 7,3 l/25 kg

 

 

 

Balení: 25 kg

Paleta obsahuje 42 pytlů

 

Spotřeba: 10kg/10mm/m2

 

Cena dopravy záleží na odebraném množství. Kontaktujte nás, rádi Vám cenu spočítáme. Také je možné zboží po uhrazení předem vyzvednout v distribučních centrech Weber (Liberec, Plzeň, České Budějovice, Kozojedy, Praha 10, Hradec Králové, Moravany u Brna, Prostějov,Babice, Ostrava) nebo v jakékoli prodejně Dektrade.

Při platbě předem a požadavku na dopravu vozí zboží přímo Weber a cena za dopravu je příznivější, než když je zboží zasíláno PPL na dobírku.
Při odběru zboží nad 36.000,- Kč je doprava zdarma.

Přijímáme objednávky pouze s platbou předem.Košík  

(prázdný)

Přihlášení

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky