Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

Sanitární silikon UPG Tytan Professional 310 ml bílý

Sanitární silikon UPG Tytan Professional 310 ml bílý

Sanitární silikon UPG - bílý

Více detailů

Výprodej Výprodej!
101Kč s DPH
83Kč bez DPH

Dostupnost: ihned


Sanitární silikon UPG je jednosložkový, rychle vytvrzující silikonový tmel, který při kontaktu se vzdušnou vlhkostí vytváří trvanlivý a elastický spoj. Tento tmel obsahuje speciální látky potlačujících vznik hub, plísní, řas, atd. Jedna z těchto látek, díky svému uložení ve speciálních kapslích, zajišťuje dlouhodobou aktivitu, protože kapsle zpomalují vymývání fungicidní látky ze spoje. 

Tato nová technologie fungicidů zajišťuje dlouhodobou čistotu v místech vystavených působení plísní, tedy těsnění kolem koupelnových van, umyvadel, sprchových koutů a toalet. Navíc je složení tmelu pro uživatele zcela bezpečné. 

Testy prováděné v mikrobiologických laboratořích v Německu a ve Francii podle normy ISO 846, metoda A (testování míry zasažení plísní) a metoda B (určení účinnosti při zpomalování růstu plísně) prokázaly vysokou účinnost protiplísňových látek. 

Sanitární silikon UPG je možno aplikovat v interiéru i exteriéru, odolává vysokým a nízkým teplotám a UV záření. Navíc jeho schopnost eliminovat růst hub a plísní vede k tomu, že silikon nemění svůj vzhled a parametry po mnoho let. Sanitární silikon UPG je vynikající těsnící a lepicí hmota s výbornou přilnavostí k většině stavebních povrchů, jako např. ke sklu, keramice, glazuře, plochám vystaveným vlivům počasí. 
Díky svému inovativnímu složení a speciálnímu aplikátoru, který je možno nastavit v rozsahu 360º, umožňuje tmel vytvořit spolehlivý spoj a nabízí komfort při použití.

 

 • Odolný vůči plísním a bakteriím.

 • Excelentní přilnavost k neporézním povrchům.

 • Vodotěsný spoj.

 • Tvarování spoje 15-25 minut, což umožňuje pohodlně připravit spáry a spoje do finálního tvaru.

 • Odolný běžným čistícím prostředkům.

 • Odolává teplotním výkyvům.

 • Odolný vůči UV záření.

 • Utěsňování spár a spojů v místech s vysokou vlhkostí, jako jsou např. kuchyně, koupelny, toalety.

 • Utěsňování spár kolem van, umyvadel, dřezů, sprchovacích koutů a kabin.

 •  Vyplňování spár mezi keramickým obkladem a sanitárním zařízením.

 • Drobné opravy.Košík  

(prázdný)

Přihlášení

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky