Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

PU lepidlo na polystyren Tytan Professional STYRO 753 E/B1

PU lepidlo na pěnový polystyren.

Více detailů


133Kč s DPH
110Kč bez DPH

Dostupnost: ihned


 

V porovnání s cementovými lepidly je práce s PU lepidlem Styro 753:

7x snažší, 5x rychlejší,3x silnější!!!

 

Navíc Vám k práci stačí pouze dózu protřepat a našroubovat na pistoli na PU pěnu. Pokud byste preferovali PU lepidlo trubičkové, je k dispozici Styro UNI.


Nepotřebujete elekřinu, vodu, nářadí a nádobu na míchání cementového lepidla a nikde neprášíte.

Cena za dopravu a váha cementového lepidla je mnohem vyšší než u lepidla na polystyren Styro 753.

Kotvení je možné po použití lepidla na polystyren Styro 753  již po 2 hodinách a celkové vytvrzení je do 2 hodin. Mnohem kratší doba než u cementových lepidel.


Více o PU lepidlu na polystyren Styro 753 v  naskenovaném letáku u obrázku nebo v technickém listu.

Video o montáží naleznete na http://www.tytan.cz/cz/video/tytan-professional-styro-753-eb1-pu-lepidlo-na-pnov-polystyrn


Tytan Professional OSTYRO 753 E/B1 PU lepidlo na pěnový polystyren je profesionální PU lepidlo pro vnitřní i vnější lepení izolačních panelů z polystyrenupro vyplňování mezer mezi izolačními deskami.  Lepidlo na polystyren Styro 753 E/B1 splňuje normy B1 (DIN 4102). Styro 753 E/B1 je plně kompatibilní se všemi ETICS* systémy na bázi pěnového polystyrenu.

PU lepidlo TYTAN STYRO 753 E/B1 je certifikované v třídě hořlavosti systému ETICS B (EN13501), certifikováno v systému Tytan EOS.
PU lepidlo Styro 753 E/B1 je osazeno novou generací ventilu. Konstrukce ventilu prokazatelně snižuje možnost ucpání a významně zvyšuje neprodyšnost, čímž zajišťuje dlouhý aplikační a skladovací čas.
PU lepidlo na polystyren STYRO 753 E/B1 díky unikátní technologii (Třída O2) a speciálním blokátorům, neuvolňuje během aplikace škodlivé výpary MDI. Časté vystavování výparům MDI může způsobit dráždění dýchacího ústrojí, kůže, stejně tak alergie a průduškový astmat.
Lepidlo na polystyren Styro 753 je odolné plísním, extrémním teplotám (od -60ºC do +100ºC) vlhkosti a stárnutí. Dodatkově má lepidlo Styro 753 vynikající přilnavost k běžným stavebním materiálům. Vysoce kvalitní TYTAN® STYRO 753 E/B1 PU lepidlo na pěnový polystyren je vyráběno v souladu se standardy ISO 9001:2008. Pravidelná struktura vytvrzené pěny zajišťuje vynikající přídržnost k většině stavebních materiálů:


·         Tvrzené PVC
·         Cihla
·         Beton
·         Omítka
·         Dřevo
·         Sklo 
·         Kovy
·         Polystyren
·         Vytvrzené PU pěny

 

Obsah dozy: 750 ml, cena je za 1 dozu, aplikace pomocí pistole na PU pěnu

 

Pokrytí: cca 8-14 m2.

Záleží na teplotě, vlhkosti a zvolené metodě aplikace PU lepidla Styro 753 na izolační desky .

Při zateplování vodorovných ploch ( podlahy, střechy apod.) stačí pruhy o průměru 3 cm na desku podélně na kratší straně, vzdálenost mezi pruhy 25-30 cm ( min. 3 pruhy) - vystačí cca na 14 m2.

Při zateplování svislých ploch je třeba nanést  lepidlo Styro 753 v pruzích o průměru cca 3 cm na izolační desku po jeho obvodu takto: cca 2 cm od odkraje a jednu řadu středem desky v podélném směru. Jednotlivé pruhy na kratší straně nespojovat úplně pro snažší únik vzduchu při stlačení cesky k podkladu. Takže z lepidla vytvoříte na desku hranaté písmeno "S". V tomto případě vystačí cca na 8 m2.

 

U objednávky na PU lepidlo Styro 753 nad 5,000 Kč s platbou předem je doprava zdarma ( zboží zasílá přímo výrobce).

Vzhledem k tomu, že se jedná o nebezpečnou látku, jejíž přeprava podléhá ADR ( Evropská dohoda přepravy nebezpečných věcí),  je tedy možné tohoto zboží  najednou zaslat  maximálně 2 krabice ( 24 ks)- při dopravě PPL. 


 Košík  

(prázdný)

Přihlášení

Akční nabídka

Všechny slevy

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky