Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

PU lepidlo Tytan Professional O2 Styro Uni 750 ml

PU lepidlo Tytan Professional O2 Styro Uni 750 ml

PU lepící pěna na polystyren.

Více detailů


157Kč s DPH
130Kč bez DPH

Dostupnost: ihned


Tytan Professional O2 STYRO UNI PU lepidlo je vhodné pro upevnění a lepenívnitřních i vnějších izolačních panelů a dekoračních předmětů.

Vykazuje vynikající přídržnost k běžným stavebním materiálům: ESP polystyrén, extrudovaný polystyrén (XPS), polyuretanové desky (PUR, PIR), lepenka, celulóza, minerální a skelná vlna, dřevo, korek, pórobeton, kov (ocel), kámen, keramické prvky. Vzhledem k ostatním lepidlům vykazuje dobrou přídržnost k bitumenovým membránám s minerálním posypem. Styro 753 UNI je kompatibilní s ETICS systémy na bázi pěnového polystyrénu. Má přídržnost k většině stavebních materiálů s výjimkou: Polyetylenu, polypropylenu, teflonu a silikonu. Výrobek je odolný stárnutí, ale musí být chráněn před UV záření silikonem, omítkou nebo barvou.

Kategorie O2 je novou generací jednokomponentního polyuretanového lepidla vyvinutou společností Selena, které neuvolňuje MDI výpary během aplikace díky speciálním blokátorům a moderní technologii. Hodnoty emisí jsou potvrzeny certifikačním úřadem Provning Forsking ve Švédsku.

 

  • lepení vnitřní a vnější izolace na vertikální a horizontální podklady
  • silná a odolná přídržnost k většině běžným stavebním materiálů a stavebním podkladům ověřené 
    stavebním Výzkumným ústavem ve Varšavě
  • kompatibilní s vnějšími tepelnými kompozitními systémy (ETICS *)
  • zlepšuje pracovní efektivitu
  • cenově efektivní - vysoký výnos
  • zvýšení tepelné izolace - snižuje tepelné mosty 
  • určené pro upevnění a lepení vnější a vnitřní izolace a dekoračních prvků

 

Obsah: 750 ml, aplikace trubičkou

 

Při větším odběru je poštovné počítáno individuálně dle váhy. 

Vzhledem k tomu, že se jedná o nebezpečnou látku, jejíž přeprava podléhá ADR ( Evropská dohoda přepravy nebezpečných věcí),  je tedy možné tohoto zboží  najednou zaslat  maximálně 2 krabice ( 24 ks).
Košík  

(prázdný)

Přihlášení

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky