Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

TAURUS GLUE vysokopevnostní lepidlo s okamžitou fixací 290 ml

TAURUS GLUE vysokopevnostní lepidlo s okamžitou fixací 290 ml

Vysokopevnostní lepidlo s okamžitou fixací.

Více detailů


120Kč s DPH
99Kč bez DPH

Dostupnost: ihned


Jednosložkové lepidlo bez silikonu, isokyanátu, rozpouštědel vytvrzující vzdušnou vlhkostí. Lepidlo je bez zápachu, odolává UV záření, rozpouštědlům, zředěným chemikáliím, plísním, je přetíratelný nejen po vytvrzení, ale již v čerstvém stavu (slučitelnost nátěru s lepidlem doporučujeme odzkoušet). Lepidlo se vyznačuje vynikající počáteční přídržností a výrazně snižuje potřebu pomocné fixace – především u stropních a vertikálních aplikací. Výborná přilnavost k materiálům jako kov, dřevo, omítka, zdivo, beton, plasty (doporučujeme odzkoušet), polykarbonáty obecně, PVC, sklo apod.. Nevhodné pro lepení teflonu, polyetylenu, polypropylenu.

Použití:

Lepení i tmelení konstrukčních vodotěsných spojů v průmyslu, stavebnictví, při výrobě vagonů, kontejnerů, karosérií, lodí, člunů, klimatizace, vzduchotechniky, zasklívání vozidel, pružné lepení a spárování ve stavebnictví, lepení panelů, izolačních a dekoračních materiálů, obkladů, lepení zrcadel. Lepidlo má vysokou odolnost proti plísním a výbornou adhezi k porézním i neporézním podkladům bez použití primeru, nevytváří bublinky a je snadno zpracovatelný. Nezanechává skvrny na porézních materiálech.

• OKAMŽITÁ FIXACE

• ODOLNÝ PLÍSNÍM

• PŘETÍRATELNÝ

• NEOBSAHUJE IZOKYANÁTY, SILIKON ANI ROZPOUŠTĚDLA

• TRVALE PRUŽNÝ

• ODOLNÝ VLHKU, VODĚ A SLANÉ VODĚ

• PEVNOST V TAHU PO VYTVRZENÍ AŽ 23 KG/CM2Košík  

(prázdný)

Přihlášení

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky