Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

Tmel na terasy a balkóny Tytan 310 ml

Tmel na terasy a balkóny Tytan 310 ml

Tmel na terasy a balkóny.

Více detailů


148Kč s DPH
122Kč bez DPH

Dostupnost: ihned


Tmel na terasy a balkóny je profesionální, jednosložkový, rychle vytvrzující těsnící tmel, který vytváří extrémně trvanlivý a vůči stárnutí odolný spoj, který výrazně tlumí vibrace. Tmel na bázi Hybridu – silikonizovaný polyuretan - neobsahuje izokyanáty, silikon ani rozpouštědla. Produkt je šetrný k životnímu prostředí a takřka bez zápachu. 

Tmel na terasy a balkóny je určen k utěsňování a lepení většiny stavebních materiálů se všemi typy povrchů (včetně vlhkých). Produkt se vyznačuje vynikající přilnavostí k různým typům porézních a neporézních podkladů, jako jsou např. sklo, keramika, beton, cement, přírodní kámen, dřevo, kovy (včetně barevných), železné plechy a mnoho plastů včetně tvrdého PVC, polyamidu, polykarbonátu. Není nutno používat primer. 
Nezpůsobuje korozi kovu a nemění barevný odstín podkladního povrchu (mramor, pískovec). Tmel na terasy a balkóny je odolný vůči roztokům slabých anorganických kyselin a hydroxidů, a dále vůči čpavku, mazivům, minerálním olejům a alifatickým tukům. Po vytvrzení je možno produkt přetírat nátěry a to i vodou ředitelnými. 
Díky svému inovativnímu složení a speciálnímu aplikátoru, který je možno nastavit v rozsahu 360º, umožňuje tmel vytvořit spolehlivý spoj a nabízí komfort při použití.

 

 • Trvale elastický a přetíratelný.

 • Elastická vratnost > 90%. 

 • Excelentní přilnavost.

 • Lze aplikovat na vlhké plochy. 

 • Neobsahuje izokyanáty, silikon ani rozpouštědla. 

 • Tmelení dilatačních spár na terasách a balkónech.

 •  

  Utěsňování a vyplňování dilatačních spát u stavebních konstrukcí.
 • Utěsňování a tmelení v interiéru i exteriéru, lepení stavebních a konstrukčních prvků.

 • Barva: šedáKošík  

(prázdný)

Přihlášení

Akční nabídka

Všechny slevy

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky