Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

Tvarovka, kopule, iglú H6 pro odvětrané podlahy- výška 6 cm, 50x50 cm

Tvarovka pro odvětranou podlahu. Pomocí odvětrané podlahy je vlhkost a případně radon pod podlahami neustále odváděn mimo objekt.

Více detailů


80Kč s DPH
66Kč bez DPH

Dostupnost: ihned


 

Iglú ( tvarovka, kopule, ztracené bednění) slouží k odvětrání, odvlhčení a odlehčení podlahových konstrukcí. Pomocí těchto prvků vestavěných do podlahy lze účinně odvádět radon i napomáhat odvodu vlhkosti u novostaveb, starších domů i historických objektů. Výrazně snižuje náklady na navážku a její zhutnění při zakládání staveb při současném zvýšení tuhosti základové desky a snížení tlaku stavby na podloží. Tvarovky umožňují výrazně snížit náklady na zastropení retenčních nádrží a zásobníků vody a optimálně využít prostorové dispozice. Také vestaběním prvků Bio do podlahy kompostáren umožňuje do biomasy přivádět čerstvý vzduch, který je nutnou podmínkou jejích tlení.
Prvky ztraceného bednění využívají principu vylehčení nosné desky kupolovitými výdutěmi spodní strany. Tímto způsobem lze zachovat tuhost nosné desky při výrazném snížení její hmotnosti a tedy i současném snížení spotřeby betonu, výplňového materiálu ( stěrk apod.) a nákladů s jeho dopravou a hutněním. Základové stěny i desku lze odlít najednou a vyloučit tak možnost trhlin.
Prostor pod kopulemi  lze využít nejen na odvětrávání vlhkosti a škodlivých plynů ( radon), ale i na položení rozvodů instalace nebo tepelnou izolaci. 
Kopule jsou po obvodu opatřeny zámkem, které zajišťují snadné sestavování do polí a zároveň zabraňují zatékání betonu.

 

Iglú ( tvarovka, kopule, ztracené bednění) slouží k odvětrání podlah, odvlhčení a odlehčení podlahových konstrukcí. Pomocí těchto prvků vestavěných do podlahy lze účinně odvádět radon i napomáhat odvodu vlhkosti u novostaveb, starších domů i historických objektů. Výrazně snižuje náklady na navážku a její zhutnění při zakládání staveb při současném zvýšení tuhosti základové desky a snížení tlaku stavby na podloží. Tvarovky umožňují výrazně snížit náklady na zastropení retenčních nádrží a zásobníků vody a optimálně využít prostorové dispozice. Také vestaběním prvků Bio do podlahy kompostáren umožňuje do biomasy přivádět čerstvý vzduch, který je nutnou podmínkou jejích tlení.

 

Prvky ztraceného bednění u odvětraných podlah využívají principu vylehčení nosné desky kupolovitými výdutěmi spodní strany. Tímto způsobem lze zachovat tuhost nosné desky při výrazném snížení její hmotnosti a tedy i současném snížení spotřeby betonu, výplňového materiálu ( stěrk apod.) a nákladů s jeho dopravou a hutněním. Základové stěny i desku lze odlít najednou a vyloučit tak možnost trhlin.

 

Prostor pod kopulemi odvětraných podlah lze využít nejen na odvětrávání vlhkosti a škodlivých plynů ( radon), ale i na položení rozvodů instalace nebo tepelnou izolaci. 

 

Kopule pro odvětrané podlahy jsou po obvodu opatřeny zámkem, které zajišťují snadné sestavování do polí a zároveň zabraňují zatékání betonu.

 

 

Rozměr (šxdxv): 50x50x6 cm

Světlá výška (výška prostoru pod kopulemi) : 4,5 cm

Světlá šířka ( šířka prostoru pod kopulemi): 5,4 cm

Balení na paletě: 720 ks, vystačí na 180 m2

Spotřeba betonu na zalití po vrcholek komor: 0,009 m3/m2 + vrstva armovaného betonu dle zatížení 3-15 cm

Spotřeba na 1 m2 : 4 ks

Cena za 1 m2 tak vyjde na 320,- Kč.

 

Doprava je po celé ČR při objednávce nad 200 kusů ZDARMA, při menším odběru činí po celé ČR 400,- Kč. 

VZHLEDEM K ROZMĚRŮM PŘIJÍMÁME POUZE OBJEDNÁVKY S PLATBOU PŘEDEM A TVAROVKY PAK ODCHÁZÍ PŘÍMO OD VÝROBCE K VÁM.Košík  

(prázdný)

Přihlášení

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky